Zakres usług

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY RYBNIK

Niezależne wyceny i opinie techniczne po wypadkach na terenie UE

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT, jako regionalni eksperci techniki samochodowej, wykonują pełen zakres niezależnych usług rzeczoznaczych związanych z opiniowaniem i kosztorysowaniem szkód komunikacyjnych powstałych na terenie Unii Europejskiej lub w Szwajcarii.

Sieć MOTOEXPERT kieruje ofertę świadczonych usług rzeczoznawczych głównie do Klientów, którzy w wyniku niezawinionego wypadku lub kolizji drogowej za granicą odnieśli straty materialne w postaci uszkodzenia lub zniszczenia ich pojazdu. W tym zakresie rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT opiniują i kalkulują koszty naprawy szkód powypadkowych, sporządzając niezależne i kompleksowe opinie techniczne.

Rzeczoznawcy techniki samochodowej MOTOEXPERT służą swoją wiedzą, kompetencjami i doświadczeniem zawodowym zarówno Klientom indywidualnym, jak i instytucjom lub firmom transportowym, a także zajmują się doradztwem techniczno-prawnym dla osób, które uległy wypadkowi lub kolizji drogowej za granicą – na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii  – i poniosły szkody materialnie w swoim pojeździe.

Oferta usług rzeczoznawczych:

  • niezależna wycena szkód komunikacyjnych 
  • kalkulacje napraw pojazdów powypadkowych
  • niezalezne ekspertyzy techniczne
  • weryfikacje sporządzonych opinii technicznych lub kosztorysów napraw
  • pomoc techniczna przy likwidacji szkody komunikacyjnej (Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria)
  • ocena stanu technicznego pojazdu powypadkowego
  • inne (wg zlecenia/życzenia Klienta)

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT – Opiniowanie szkód powypadkowych – Wypadek w Niemczech – Wypadek za granicą – Wypadek na terenie Austrii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *