Rzeczoznawca

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY Rybnik

Wycena szkód komunikacyjnych po wypadkach drogowych za granicą

Rzeczoznawcy sieci MOTOEXPERT, która  zrzesza polskich i niemieckich eskpertów techniki samochodowej, świadczą wyłącznie usługi techniczne dla osób poszkodowanych w niezawinionych wypadkach drogowych lub kolizjach samochodowych, do jakich dochodzi za granicą (m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii).

Regionalni rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT specjalizują sie przede wszystkim w opiniowaniu szkód i uszkodzeń pojazdów po zdarzeniach drogowych oraz wykonywaniem kalkulacji kosztów napraw powypadkowych. Partnerscy rzeczoznawcy sieci proponują kompleksową realizację usług Klientom, którzy po wypadku lub kolizji samochodowej chcą ubiegać się o stosowne i pełne odszkodowanie komunikacyjne.

W zakresie szacowania i kalkulowania szkód komunikacyjnych rzeczoznawcy MOTOEXPERT działają zgodnie z obowiązujacymi standardami europejskimi i realizują powierzone im usługi w pełni obiektywnie. Wykonane przez MOTOEXPERT ekspertyzy techniczne coraz częściej są również podstawą wypłaty lukratywnych odszkodowań komunikacyjnych po wypadkach/kolizjach powstałych na terenie Unii Europejskiej lub w Szwajcarii.

Powypadkowe opinie techniczne – Kosztorysy napraw powypadkowych

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT z wyjątkową dbałością i dokładnością wykonują wszystkie zlecone im uslugi rzeczoznawcze. W zakres działalności sieci MOTOEXPERT, poza tradycyjnymi usługami z zakresu motoryzacji, ruchu drogowego i techniki samochodowej, wchodzi jednak przede wszystkim wycena i kompleksowe opiniowanie szkód po wypadkach na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii oraz sporządzanie kosztorysów napraw uszkodzonych samochodów.

Sieć MOTOEXPERT, jako organizacja zrzeszająca grono wykwalifikowanych ekspertów techniki samochodowej, w toku swej wieloletniej praktyki i działalności niejednokrotnie pomaga Polakom, którzy zostali poszkodowani za granicą (Unia Europejska, Niemcy, Szwajcaria, Austria) i chcą dochodzić należnego im odszkodowania powypadkowego na podstawie pinii technicznej niezależnego rzeczoznawcy. Niezależna wycena szkody pozwala bowiem  na ustalenie realnej i rzeczywistej wartości lub zakresu powstałej szkody komunikacyjnej.

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT – Wycena pojazdów powypadkowych – Szkoda komunikacyjna za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, UE)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *